Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

Certificaat
China Optic River Communication Ltd certificaten
China Optic River Communication Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— Michael

Nice dat met u, onberispelijke MPO-Flardkabel werkt, die de volgende overeenkomst overwegen.

—— Mr.Anurag

Ik ben online Chatten Nu

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard
LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

Grote Afbeelding :  LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: SC/APC-LC/APC-1F-2.0-1M
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: De Orde van de steunsteekproef
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Individuele verpakking met Ritssluitingszak
Levertijd: 3-7 het werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 15000 schakelaars/dag

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

beschrijving
Vezeltype: G652D Kabelmateriaal: LSZH
Vezeltelling: 1 vezels Pools Type: APC
Kabelkleur: Geel Schakelaartype: SC, LC
Hoog licht:

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

,

G652D Koord van het vezel het Optische Flard

,

G652D Sc aan LC-de Kabel van het Vezelflard

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard

 

Koord SC/APC van het vezel het optische flard - LC/APC 2.0mm enige wijzelszh optische kabel

 

De standaardkabels van het vezel optische flard worden wijd gebruikt in LAN en WAN, datacentrum, FTTx, van de de toepassingenenz. het Standaardvezel van het telecommunicatienetwerk optische het flardkoord kunnen het vereiste van deze toepassing vervullen, bijvoorbeeld snel infrastructuurplaatsing.

 

Eigenschappen  

LC/SC/ST/FC/MTRJ/E2000/MU de schakelaars zijn beschikbaar

◆OM1/OM2/OM3/OM4/OM5 en G652D/G657A1/G657A2-zijn de vezel optische kabels beschikbaar

◆De fabriek eindigde en het strikte testen op toevoegingsverlies, terugkeerverlies en eindgezicht

◆Flame-retardant, ruw en duurzaam jasje

 

Toepassing 

High-density schakelaars, SFP en SFP+-zendontvangers, XFP-zendontvangers

◆Datacom en telecommunicatie; GPON; EPON; GBIC

◆Metingsmateriaal, enige wijzelasers

◆Gebieden van de hoofd, de horizontale, en streekdistributie

◆Local area network en telecommunicatienetwerken

◆KABELTELEVISIE & CATV

 

Specificatie

1. Het werken & Opslagtemperatuur

 

Parameters

Min

Maximum

Eenheid

1

Werkende Temperatuur

-40

85

°C

2

Opslagtemperatuur

-40

85

°C

 

2. Optische Prestaties

Punt

SM

MM.

 

1310nm/1550nm IL (dB)

1310nm/1550nm RL (dB)

850nm IL (dB)

850nm RL (dB)

PC

<>

>=50

<>

>=25

APC

<>

>=60

N/A

N/A


3. Meetkundeparameters

UPC

Punt

De pas/ontbreekt

Parameters

Min

Maximum

ROC

7.0mm

25.00mm

Vezelhoogte

-100.0nm

50.0nm

Topcompensatie

0.00μm

50.00μm

 

APC

Punt

De pas/ontbreekt

Parameters

Min

Maximum

ROC

5.0mm

12.00mm

Vezelhoogte

-100.0nm

50.0nm

Topcompensatie

0.00μm

50.00μm

APC Hoek

7.700deg

8.300deg

Zeer belangrijke Fout

-0.500deg

0.500deg


4. Detailsbeeld

 

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard 0

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard 1

 

Standaardpakket

 

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard 2

 

Productvoordelen

 

Wij gingen vele vertification van het kwaliteitssysteem, zoals ISO, RoHS over; en overgegaan de Leveranciersauditie van de belangrijkste rekening.

◆Wij hebben een hoge productiecapaciteit. De standaardcapaciteit van het flardkoord is 15.000 schakelaars/dag en MT-de productcapaciteit is 3000 schakelaars/dag.

◆Onze testnorm is veel streng. Elke kabel wordt individueel in onze die productielijn getest evenals 100% door de QC afdeling wordt getest.

◆Onze dienst is gekwalificeerd. Wij dringen bij de ontvankelijke en goed geïnformeerde dienst aan aan elke klant.

 

ORKAqc het Praatje van de Processtroom

 

LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard 3

 

FAQ

 

1. Q: Hoe kunt u één enkele wijzeverbindingsdraad testen?

A: Onze enige kabels van het wijzeflard zijn getest voor Beëindigen-gezicht inspectie, singlemode IL en RL-het testen.

 

2. Q: Zijn deze kabels compatibel met een verscheidenheid van modules?

A: Ja, LC-kunnen de kabels met SFP, SFP+ (BIDI SFP+) compatibel zijn, XFP, Sc-kunnen de kabels met BIDI SFP, GBIC, X2 en XENPAK compatibel zijn.

 

3. Q: Wat is uw gemiddelde levertijd?

A: Onze levertijd wordt gecontroleerd binnen 5 werkdagen voor de regelmatige producten. Voor de MT-producten, is onze capaciteit 3000 schakelaars per dag.

 

4. Q: Kunt u volgens de produceren steekproeven wij u sturen?

A: Natuurlijk, kunnen wij volgens uw steekproeven of technische tekeningen produceren.

Contactgegevens
Optic River Communication Ltd

Contactpersoon: Wei

Tel.: +8618637197610

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)