Thuis Productende kabel van het mpoflard

Het Flardkabel van OFNP MPO

Certificaat
China Optic River Communication Ltd certificaten
China Optic River Communication Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— Michael

Nice dat met u, onberispelijke MPO-Flardkabel werkt, die de volgende overeenkomst overwegen.

—— Mr.Anurag

Ik ben online Chatten Nu

Het Flardkabel van OFNP MPO

Het Flardkabel van OFNP MPO
Het Flardkabel van OFNP MPO Het Flardkabel van OFNP MPO

Grote Afbeelding :  Het Flardkabel van OFNP MPO

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Mpo-24f-F-3,0-B-3M
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: De Orde van de steunsteekproef
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Individuele verpakking met Ritssluitingszak
Levertijd: 3-7 het werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 150.000 schakelaars/maand

Het Flardkabel van OFNP MPO

beschrijving
Vezeltelling: 24 vezels Vezeltype: OM4 10G-550
Buiten-jasjemateriaal: OFNP Verrichtingstemperatuur: -40℃-+70℃
Kabelkleur: Viooltje wijzetype: Multiwijze
Vezel Optische Kabel OD: 3.0mm Leef na: RoHS, CEI
Hoog licht:

Het Flardkabel van OFNP MPO

,

Het Flardkoord van OFNP MPO

,

VIOLETTE MPO-Flardkabel

Het Flardkabel van OFNP MPO

 

MPO AAN MPO HET FLARDkoord OM4 VIOLETTE OFNP MATERIËLE DIE UL VAN 24F VOOR 100G-ZENDONTVANGER WORDT VERMELD

 

het flardkoord van 24F mpo-MPO dat wij hebben hier eigenlijk slechts 10 PCs van optische vezels vermeld hebben die de functie van gegevens het ruilen dragen. Soms kunt u denken het een wast van materialen is. 10F de optische vezelkabel kan ook van onze kabelfabriek worden aangepast, en tegelijkertijd kunnen de klanten hun eigen die embleem hebben op kabeljasje wordt gedrukt.

   

 

Eigenschappen  

Hoge nauwkeurigheidsmpo/mtp® metalen kap

   

Steunoem de dienst voor vezel optische kabels en pakket

◆Leef iec61754-7, YD/T1272.5 na

◆Originele Senko-merkschakelaar en ook levering originele Nissin, de V.S. conec, de schakelaars MPO/MTP® van ACON

 

◆Hoge stal - kwaliteit

 

Toepassing

Het werken als verbindingsmedia tussen de vezel optische zendontvangers van 40G en 100G-

◆Het realiseren van de bouw van 10G-10G-netwerk

◆Gebruikt om cassettes en flardpanelen in het datacentrum onderling te verbinden.

◆Materiaal van de vezel het optische test

◆FTTxhigh-density die systeem telegraferen

 

Specificatie

 

1. Het werken & Opslagtemperatuur

 

 

Parameters

Min

Maximum

Eenheid

1

Werkende Temperatuur

-40

70

°C

2

Opslagtemperatuur

-40

70

°C

 

2. Optische Prestaties

 

Optische Prestaties

Punt

Parameters

MTP/MPO schakelaar

SM (1310nm/1550nm)

MM. (850nm)

Norm

Met beperkte verliezen

Norm

Met beperkte verliezen

Toevoegingsverlies

Typisch

0.50dB

0.20dB

0.50dB

0.20dB

Maximum

0.70dB

0.35dB

0.70dB

0.35dB

Terugkeerverlies

≥60dB voor APC

≥20dB voor PC

≥40dB voor PC

--

Mannetje/Wijfje

Mannetje: met Spelden, Wijfje: zonder Spelden

 

3. Meetkundeparameters

 

Meting

De pas/ontbreekt Grenzen

Parameters

Min

Maximum

Straal van Kromming

Lange Axel

2000nm

Korte Axel

50mm

Hoek

Lange Axel

-0.2°

0.2°

Korte Axel

APC

7.8°

8.2°

PC

-0.2°

0.2°

Vezelhoogte

1000nm

3000nm

Verschillende Vezelhoogte

N/A

500nm

Aangrenzende Vezelhoogte

N/A

300nm

Metalen kaplengte

7.9mm

N/A

Het Flardkabel van OFNP MPO 0

Het Flardkabel van OFNP MPO 1

 

Standaardpakket

 

Het Flardkabel van OFNP MPO 2

 

Productvoordelen

 

Wij gingen vele vertification van het kwaliteitssysteem, zoals ISO, RoHS over; en overgegaan de Leveranciersauditie van de belangrijkste rekening.

◆Wij hebben een hoge productiecapaciteit. De standaardcapaciteit van het flardkoord is 15.000 schakelaars/dag en MT-de productcapaciteit is 3000 schakelaars/dag.

◆Onze testnorm is veel streng. Elke kabel wordt individueel in onze die productielijn getest evenals 100% door de QC afdeling wordt getest.

◆Onze dienst is gekwalificeerd. Wij dringen bij de ontvankelijke en goed geïnformeerde dienst aan aan elke klant.

 

ORKAqc het Praatje van de Processtroom

 

Het Flardkabel van OFNP MPO 3

 

FAQ

 

1. Q: Wat is het verschil tussen de schakelaar van MTP en MPO-?

A: Eerst en vooral, MTP-is de schakelaar volledig volgzaam met alle MPO-schakelaar. MTP, door de Amerikaanse connectiviteitsspecialist US Conec wordt ontwikkeld en wordt vervaardigd, is een soort hoge prestatiesmpo schakelaar met veelvoudig innovatief ontwerp dat. Zo zijn zijn kosten hoger dan MPO-schakelaar. Maar er zijn nog sommige rendabele keuzen, zoals Senko, Nissin, EZconn, de schakelaars van het GEBIEDSmerk MPO.

 

2. Q: Wat is uw gemiddelde levertijd?

A: Onze levertijd wordt gecontroleerd binnen 5 werkdagen voor de regelmatige producten. Voor de MT-producten, is onze capaciteit 3000 schakelaars per dag.

 

3. Q: Kunt u volgens de produceren steekproeven wij u sturen?

A: Natuurlijk, kunnen wij volgens uw steekproeven of technische tekeningen produceren.

Contactgegevens
Optic River Communication Ltd

Contactpersoon: Wei

Tel.: +8618637197610

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)