Thuis ProductenRuwe Milieukabel

Het Koord van het de Vezelflard van DX ODVA 7.0mm Lc Lc, de Duplexkabel van Lc voor Ruwe Milieuconnectiviteit

Certificaat
China Optic River Communication Ltd certificaten
China Optic River Communication Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— Michael

Nice dat met u, onberispelijke MPO-Flardkabel werkt, die de volgende overeenkomst overwegen.

—— Mr.Anurag

Ik ben online Chatten Nu

Het Koord van het de Vezelflard van DX ODVA 7.0mm Lc Lc, de Duplexkabel van Lc voor Ruwe Milieuconnectiviteit

Het Koord van het de Vezelflard van DX ODVA 7.0mm Lc Lc, de Duplexkabel van Lc voor Ruwe Milieuconnectiviteit
Het Koord van het de Vezelflard van DX ODVA 7.0mm Lc Lc, de Duplexkabel van Lc voor Ruwe Milieuconnectiviteit

Grote Afbeelding :  Het Koord van het de Vezelflard van DX ODVA 7.0mm Lc Lc, de Duplexkabel van Lc voor Ruwe Milieuconnectiviteit

Productdetails: Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Prijs: Negotiation

Het Koord van het de Vezelflard van DX ODVA 7.0mm Lc Lc, de Duplexkabel van Lc voor Ruwe Milieuconnectiviteit

beschrijving
Trefwoord: Ruwe Milieukabel Waterdicht: IP68
Hoog licht:

ruwe milieudraad

,

waterdichte kabelassemblage

IP68 lc-LC DX patchcord ODVA 7.0mm LSZH voor ruwe milieuconnectiviteit

 

IP68 LC die oplossingen telegraferen voorziet u van de robuuste bescherming voor vezel optische interconnectie. Het integreerde de kleine duplexlc schakelaar en de adapter van de vormfactor met een ruwheid van een ruwe milieu buitenhuisvesting om uw toepassingen tegen vochtigheid, vloeistof en stof te beschermen, dat voor vezel telegraferend plaatsing in FTTA, basisstations, vervoer, spoorwegsystemen en industriële netwerken geschikt is.

IP68 LC die oplossingen telegraferen is beschikbaar op verschillende vezelwijzen omvat singlemode (OS2) en multimode (OM1/OM2/OM3/OM4/OM5), met klant het gespecificeerde lengte en Beëindigen-gezicht oppoetsen (PC/UPC/APC). Opties van gealigneerde en flens opgezette vergaarbak voor het toestaan van geoptimaliseerde installatieefficiency in om het even welke ruwe binnen en openluchtmilieu's.

 

Contactgegevens
Optic River Communication Ltd

Contactpersoon: Wei

Tel.: +8618637197610

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)