Thuis ProductenMPO-fanout kabel

3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur

Beste Producten
Certificaat
China Optic River Communication Ltd certificaten
China Optic River Communication Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— Michael

Nice dat met u, onberispelijke MPO-Flardkabel werkt, die de volgende overeenkomst overwegen.

—— Mr.Anurag

Ik ben online Chatten Nu

3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur

3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur
3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur 3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur 3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur 3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur

Grote Afbeelding :  3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Mpo/upc-F-lc/upc-8f-3,0-1m-OM4
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: De Orde van de steunsteekproef
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Individuele verpakking met Ritssluitingszak
Levertijd: 3-7 het werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 3000 schakelaars/dag

3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur

beschrijving
Type vezel: OM4 kabelmateriaal: LSZH
Vezeltelling: 8 vezels Pools Type: UPC
Kabelkleur: Violet Type connector: MPO-wijfje en LC
Hoog licht:

Duplexvezel Optische Kabel

,

lc het koord van het typeflard

8 vezel MPO aan unibootmpo fanout van LC duplexkabel voor datacentrum 3.0mm multimode kabel van OM4 LSZH
 
De multifiber mpo-LC fanout kabelassemblage wordt geëindigd met het merkmpo schakelaar van 8 kernsenko en de standaard duplexschakelaars van LC uniboot, die wijd in de de datacentrum aanleg van kabelnetten en telecommunicatie worden gebruikt. De unibootlc schakelaar heeft een duw-en-trekkrachtlusje, dat het LC-schakelaarstussenvoegsel toelaat en zich snel en gemakshalve in de hoogte - dichtheidsrekken terugtrekt. Wat ook meer, het is helpt om dure gegevens op te slaan centreert rekruimte en het beheer van de gemakvezel.
 
Eigenschappen  
 
◆ De polariteitsopties zijn TypeA, B, of C (het Type B is standaard)
ging 3D interferometer van ◆ 100% met traceable gegevens over
◆ Fan-out vezels van schakelaars MPO/MTP® in individuele simplex of duplex
◆ Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC
◆ Beschikbaar in OS1/2, OM2, OM3-150, OM3-300, OM4 en OM5
◆ De schakelaar is etc. beschikbaar in merk zoals de V.S. Conec, Senko, Nissin, EZconn, Gebied, Sanwa, Sancall
 
Toepassing
 
◆ Verbindingsdraadverbinding
◆ Data Center Aanleg van kabelnetten
De cassettes van ◆ MPO, rekken
◆ Vezel optische telecommunicatie
de zendontvanger van40G, van 100G en QSFP-
 
Specificatie
 

1. Het werken & Opslagtemperatuur

  Parameters Min Maximum Eenheid
1 Werkende Temperatuur -40 70 °C
2 Opslagtemperatuur -40 70 °C

 

2. Optische Prestaties

 

Punt Parameters
MPO/MTP® schakelaar SM (1310nm/1550nm) MM. (850nm)
Norm Met beperkte verliezen Norm Met beperkte verliezen
Toevoegingsverlies Typisch 0.5dB 0.2dB 0.5dB 0.2dB
Maximum 0.7dB 0.35dB 0.7dB 0.35dB
Terugkeerverlies >=60dB voor APC --
>=40dB voor PC >=20dB voor PC
Mannetje/Wijfje Mannetje: met Speld; Wijfje: zonder Speld


 

LC/FC/SC schakelaar
Punt SM MM.
  1310nm/1550nm IL (dB) 1310nm/1550nm RL (dB) 850nm IL (dB) 850nm RL (dB)
PC <> >=50 <> >=25
APC <> >=60 N/A N/A

 

3. Meetkundeparameters

 

MT
Meting De pas/ontbreekt Grenzen
Parameters Min Maximum
     
Straal van Kromming Lange Axel 2000mm

Korte Axel 50mm

Hoek Lange Axel -0.2° 0.2°
Korte Axel APC 7.8° 8.2°
PC -0.2° 0.2°
Vezelhoogte 1000nm 3000nm
Verschillende Vezelhoogte N/A 500nm
Aangrenzende Vezelhoogte N/A 300nm
Metalen kaplengte 7.9mm N/A

 

FC/LC/SC UPC
Punt De pas/ontbreekt
Parameters Min Maximum
FC ROC 10.00mm 25.00mm
LC ROC 7.00mm 25.00mm
Vezelhoogte -100.00nm 50.00nm
Topcompensatie 0.00μm 50.00μm

 

FC/SC/LC APC
Punt De pas/ontbreekt
Parameters Min Maximum
ROC 5.0mm 12.00mm
Vezelhoogte -100.0nm 50.0nm
Topcompensatie 0.00μm 50.00μm
APC Hoek 7.700deg 8.300deg
Zeer belangrijke Fout -0.500deg 0.500deg


4. Schakelaardetail

 

3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur 0

 

3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur 1

 

Productvoordelen

 

◆ Wij gingen vele vertification van het kwaliteitssysteem, zoals ISO, RoHS over; en overgegaan de Leveranciersauditie van de belangrijkste rekening.
◆ Wij hebben een hoge productiecapaciteit. De standaardcapaciteit van het flardkoord is 15.000 schakelaars/dag en MT-de productcapaciteit is 3000 schakelaars/dag.
◆ Onze testnorm is veel streng. Elke kabel wordt individueel in onze productielijn getest evenals 100% die door de QC afdeling wordt getest.
◆ Onze dienst is gekwalificeerd. Wij dringen bij de ontvankelijke en goed geïnformeerde dienst aan aan elke klant.
 
ORKAqc het Praatje van de Processtroom
 
3.0mm Multimode OM4 MPO Fanout Kabel voor Data Centerlszh Materiële Violette Kleur 2
 
FAQ
 
1. Q: Hoe kunt u één enkele wijzeverbindingsdraad testen?
    A: Onze enige kabels van het wijzeflard zijn getest voor Beëindigen-gezicht inspectie, singlemode IL en RL-het testen.
 
2. Q: Zijn deze kabels compatibel met een verscheidenheid van modules?
    A: Ja, LC-kunnen de kabels met SFP, SFP+ (BIDI SFP+) compatibel zijn, XFP, Sc-kunnen de kabels met BIDI SFP, GBIC, X2 en XENPAK compatibel zijn.
 
3. Q: Wat is uw gemiddelde levertijd?
    A: Onze levertijd wordt gecontroleerd binnen 5 werkdagen voor de regelmatige producten. Voor de MT-producten, is onze capaciteit 3000 schakelaars per dag.
 
4. Q: Kunt u volgens de produceren steekproeven wij u sturen?
    A: Natuurlijk, kunnen wij volgens uw steekproeven of technische tekeningen produceren.

Contactgegevens
Optic River Communication Ltd

Contactpersoon: Wei

Tel.: +8618637197610

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)