Thuis ProductenMPO-fanout kabel

Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen

Beste Producten
Certificaat
China Optic River Communication Ltd certificaten
China Optic River Communication Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— Michael

Nice dat met u, onberispelijke MPO-Flardkabel werkt, die de volgende overeenkomst overwegen.

—— Mr.Anurag

Ik ben online Chatten Nu

Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen

Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen
Blue Connector 24 Cores OM3 MPO Fanout Cable UPC Polishing
Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen

Grote Afbeelding :  Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: MPO/PC-LC/UPC-24F-2.0-2M
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: De orde van de steunsteekproef
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Individuele verpakking met Ritssluitingszak
Levertijd: 3-7 het werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 1000,000 schakelaars/maand

Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen

beschrijving
Vezelmerk: Corning of YOFC-Vezel De Brandtarief van de kabelschede: UL1666, CPR-Eca
Vezel Nr.: 24 kernen Oppoetsend Type: UPC
Schakelaarkleur: Groen/Blauw Schakelaarstijl: MPO/PC-LC/UPC
Het Jasjekleur van de takkabel: Aqua, buitendiameter 2.0mm Metalen kapmateriaal: 1.25mm Ceramic/MT plastic metalen kap
Hoog licht:

Fanout van OM3 MPO Kabel

,

OM3 vezelkabel

,

24 kernenmpo Fanout Kabel

Blauwe Schakelaar 24 Kernenom3 MPO Fanout Kabelupc het Oppoetsen

 

MPO/MTP schakelaar aan LC-Koord 24 van het Doorbraakflard Kernenom3 Naakte Vezel

 

MPO/MTP de assemblage van de vezelkabel wordt geëindigd met MPO/MTP-schakelaar op beide eind. Terwijl fanout mpo/mtp-LC de flardkoorden met MPO/MTP-schakelaar op één eind en met LC-schakelaars op het andere eind worden geëindigd.

MPO-de kabels zijn de beste keus voor hoogte - de netwerken van de dichtheidsvezel. Het wordt specifiek ontworpen voor snelle ethernet, vezelkanaal, datacentrum en gigabit ethernet toepassingen. De uitrustingskabel wordt gebruikt voor het verbinden 10G SFP+ in een MPO-adapterpaneel en MPO-boomstam.

 

Toepassingen van Fanout mpo/mtp-LC Flardkoord

  • Asynchrone Transmissiewijze (ATM);

  • Gigabit Ethernet;

  • De actieve Interface van Deviced/van de Zendontvanger;

  • CATV, Video en Multimedia;

  • Gebouwinstallaties;

  • Telecommunicatienetwerken;

  • Parallelle optische verbinding tussen PC-Kaarten en flardpanelen;

  • Interconnectie voor O/E-modules;

  • Industrieel & Militair;

  • Optische Schakelaar interframe verbindingen;

 

 

De prestaties van de vezelkabel

 

Vezeltype

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 OM5

Vezeltelling

12, 24, 48, 72, 96, 144 kernen

Vezelvermindering dB (OS2)

≤0.38 maximum ≤0.34Type (1310nm) ≤0.25 Maximum ≤0.19Type (1550nm)

Vezelvermindering dB (OM1)

≤3.5 maximum ≤2.7Type (850nm) ≤1.5Max ≤1.2Type (1300nm)

Vezelvermindering dB (OM2)

≤3.5 maximum ≤2.7Type (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Type (1300nm)

Vezelvermindering dB (OM3)

≤3.5 maximum ≤2.7Type (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Type (1300nm)

Vezelvermindering dB (OM4)

≤3.5 maximum ≤2.7Type (850nm) ≤1.5Max ≤0.9Type (1300nm)

Min.Bandwidth: Te vol gedaane Lancering [Mhz-Km]

OM1≥200 (850nm) ≥500(1300nm)OM2 ≥500(850nm) ≥500(1300nm)OM3 ≥1500(850nm) ≥500(1300nm)OM4≥3500 (850nm) ≥500 (1300nm)

Min.Bandwidth: Laser Efficiënte Modale Bandbreedte [Mhz-Km]

 

OM3 ≥2000 (850nm) OM4 ≥4700 (850nm)

Buitendiameter

12fiber: 3.0 of 5.5mm; 24fiber: 3.0 of 5.5mm

Buitenjasjekleur

(Geel) OS2, OM2 (Sinaasappel), OM3 (Aqua), OM4 (Purple of Aqua)

Buitenjasjemateriaal

LSZH, OFNP, OFNR

Treksterkte

>500N

Werkende Temperatuur

-40 ~ +85°C

 

Eigenschappen

 

  1. Precisie gevormde MT-metalen kap;

  2. De spelden van de hoge precisiegids voor nauwkeurige groepering;

  3. Compact ontwerp, tot 4,8,12,24 vezels;

  4. CEI Volgzame 61754-7;

  5. Eia/tia-604-5 volgzaam;

 

Waarom kies ons?

 

1. Wij hebben prima productielijn en strikt kwaliteitsbeheersysteem (ISO9001, ISO14001 en ISO45001).
2. Wij hebben professioneel proceduresysteem en grote productiecapaciteit om snelle levering en op tijd verzending te waarborgen.
3. Wij kunnen de concurrerendste prijs verstrekken om uw begroting te ontmoeten.
4. Wij ontwerpen ook en vernieuwen de nieuwe die producten op onze rijke ervaring worden gebaseerd.
5. Wij hebben professioneel team om de uitvoerige one-stop dienst voor u te verlenen.

 

FAQ

 

Q1, wat is uw steekproefbeleid?
Wij kunnen vrije steekproef voor de optische apparaten van de commentaarvezel leveren, maar de klanten moeten de koerierskosten betalen.

 

Q2, test u al uw goederen vóór levering?
Ja die, zijn alle goederen 100% vóór definitieve verpakking en levering wordt getest. De testrapporten kunnen indien nodig worden verstrekt.

Q3, hoe verzekert houdt u de zaken op lange termijn en goed vennootschap?
Ten eerste, houden wij blijvende verbetering om betere kwaliteitsproducten te maken en de betere dienst te verlenen terwijl de concurrerende prijzen handhaaf om het voordeel van de klanten te verzekeren. Bovendien, wij respecteren elke klant als onze vrienden en waarderen voor elke kleine of grote orde.

Contactgegevens
Optic River Communication Ltd

Contactpersoon: Norah Cheng

Tel.: 15766499102

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)